- O Nas -

Jeden z największych na świecie plantatorów Aloe Vera, oraz  producent i dostawca produktów jakie pozyskuje z tej niesamowitej rośliny. Forever Living Products, zostało założone w Arizonie w roku 1978 przez Rexa Maughana. W ciągu krótkiego czasu z małego przedsiębiorstwa rozwinęło się w międzynarodową firmę, która ma w swoich szeregach miliony szczęśliwych ludzi.

Na czym polega sukces firmy? jest to bardzo proste, firma oferuje ludziom sposób na zdrowy trybu życia płynący z natury. Każdy kto zaufał produktom firmy Forever Living efekty zobaczył od razu i to nie tylko w lepszym samopoczuciu ale również w możliwościach poprawienia swojego budżetu domowego.

Firma FLP oferuje produkty, na bazie czystego, naturalnego, stabilizowany miąższu aloesowego jako podstawowego składnika. Forever Living Products dostarcza

produkty najwyższej jakości. Dlatego posiada własne plantacje aloesu, zakłady wytwórcze i magazyny. Dzięki temu ma kontrolę nad jakością produktu na każdym etapie produkcji.
Firma Forever uprawia aloes - Aloe Barbadensis Miller.  Gatunków aloesu na świecie występuje około 400 gatunków. Każdy z nich posiada dobroczynne właściwości, ale tylko jeden z nich od tysięcy lat ceniony jest za swoje cudownie kojące właściwości jest nim Aloe Barbadensis Miller czyi ALOE VERA. Jest on najbardziej znanym od ponad 500 lat jako roślina, która goi i koi rożne dolegliwości zarówno na skórze jak i w środku naszego organizmu.

ALOE VERA czyli aloes jest rośliną znaną wszystkim jako roślina od oparzeń albo cudowna roślina. Towarzyszy ludziom od samego początku. Występuje w najstarszych pismach i dokumentach. W pismach starożytnych Egipcjan, chińskich, arabskich, greckich. Od samego początku była opisywana jako roślina o wielu właściwościach, była bardzo ceniona. Krzysztof Kolumb powiedział kiedyś:

„Cztery rośliny są niezbędne do utrzymania człowieka w dobrym zdrowiu: pszenica, winogron, oliwa, aloes” Mahatma Gandhi zaś zapytał

„Zastanawiacie się jakie sekretne siły podtrzymywały mnie podczas moich długich głodówek? To były: moja niezachwiana wiara, moje proste i skromne życie, oraz odkryłem właściwości Aloesu”

A w dzisiejszych czasach  w dużej mierze dzięki Firmie FLP właściwościami aloesu mogą cieszyć się ludzie prawie w każdym kraju świata. Forever już od samego początku hołduje tej właśnie roślinie. Jest znanym na całym świecie potentatem aloesowym i producentem najwyższej jakości produktów. Nasza firma jest obecna w ponad 155 krajach świata. Wszystkie aloesowe produkty naszej firmy mają bazę 100% stabilizowanego miąższu ALOE VERA. Stabilizowany jest metodą zastrzeżoną przez amerykański patent Jest to bardzo ważna informacja. Co ona oznacza dla Ciebie  i dla Twoich  bliskich? Odpowiedź jest prosta OZNACZA:  czystość, pełną potencję, pełny wachlarz właściwości, biologiczną czynność tej rośliny, dokładnie tak samo jak w ściętym liściu aloesowym. Jak firma FLP może nam dać taką obietnicę ? Po pierwsze Sami hodujemy i przetwarzamy aloes Wybraliśmy odmianę Aloe barbadensis miller “ALOE VERA”, która ma najwięcej właściwości spośród ponad 200 różnych gatunków tej rośliny. Po drugie Stosujemy nasz własny opatentowany sposób pozyskiwania miąższu z liści. Filetujemy liście pozbywając się skóry, która zawiera drażniące dla człowieka substancje takie jak alona i emodyna.

ALOINA właśnie była używana przez branżę

farmaceutyczną jako środek przeczyszczający. Dlatego

wciąż jeszcze niektóre osoby często również lekarze i farmaceuci uważają że aloes ma właściwości

przeczyszczające. W przypadku aloesu naszej firmy jest to nieprawda. Pracownicy Forever usuwają skórę w trakcie filetowania, która potem jest wykorzystywana jako

kompost do użyźniania naszych pól. Opłukany czysty

miąższ ze środka liścia jest następnie stabilizowany

witaminą C, aby zapobiec utlenianiu i zachować oryginalne

właściwości aloesu. Wszystkie nasze produkty posiadają za wysoką jakość, czystość a przede wszystkim za bardzo dużą ilość aloesu, który jest bazą naszych wszystkich produktów a nie dodatkiem CERTYFIKATY takie jak:

MIĘDZYNARODOWA RADA NAUKOWA DS. ALOESU

CERTYFIKAT

KOSZERNOŚCI

HALAL CERTYFIKAT

ISLAMSKI

ISLAMSKA PIECZĘĆ

APROBATY

PRODUKTY

NIETESTOWANE

NA ZWIERZĘTACH

Nasze produkty

Oferta firmy Forever to kilkaset produktów w głównych kategoriach takich jak:

calb18510Produits_aloe_vera1_jpg.jpg

Kosmetyki do pielęgnacji ciała

AFdJ2.jpg

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

suplementy-forever.jpg

suplementy diety

clean-9-pack.png

produkty do kontroli wagi ciała

12359825_728915957243174_140088169846395

olejki eteryczne

NASZ ALOES NIGDY NIE JEST KONSERWOWANY

Jakość składników to nie jedyny atut naszych produktów. Ilość zawartego w nich

aloesu jest bezkonkurencyjna. Większość producentów produktów aloesowych zaczyna od bazowej wcześniej przygotowanej receptury, i dodaje kilka procent,

niejednokrotnie tylko kilka kropli aloesu do porcji danego produktu tylko po to aby móc reklamować ten produkt jako produkt aloesowy. Najczęściej używają aloesu sproszkowanego, kupowanego u zewnętrznych dostawców.  W naszej firmie jest zupełnie na odwrót. My zaczynamy od własnego ręcznie uprawianego i ręcznie zbieranego aloesu, aloesu czystego nierozcieńczonego nigdy nie konserwowanego, następnie dodajemy inne składniki aby stworzyć nowy produkt. W naszych kremach, szamponach aloes jest bazą a nie dodatkiem.

ALOE VERA GEL

miąższ aloesowy do picia

ALOE EVER SHIELD

dezodorant aloesowy

FOREVER BRIGHT TOOTHGHEL

Pasta do zębów aloesowo-propolisowa

ALOE FIRST

Sok aloesowy z ekstraktami z ziół

FOREVER KIDS

witaminy z minerałami

dla dzieci

ALOE LOTION

Emulsja aloesowa

ALOE HAND & FACE SOAP

aloesowe mydło w płynie

ALOE VERA GELLY

Galaretka aloesowa

ALOE HEAT LOTION

Emulsja rozgrzewająca

O Mnie

Jestem dystrybutorem produktów aloesowych firmy Forever Living Products FLP, która jest potentatem aloesowym...

© 2018 by Ilona Kobierska.

Grażyna Kobierska

Nr ID 480000176179