Na czym się opiera?

 • Na wysokiej jakości produkt. Forever zapewnia dostęp do wysokiej jakości produktów aloesowych i nie tylko, należących do ciągle zwiększającego popularność nurtu Wellness. Produkty wysokiej jakości są zawsze doceniane i pamiętane przez klientów, co jest oczywistym warunkiem twojego sukcesu.

 • Na 40-stu latach doświadczeń na rynku. Forever Living Products istnieje na międzynarodowym rynku od 1978 roku i reprezentuje solidny niezachwiany, nie zmieniany od początku biznesplan, sieć zmotywowanych dystrybutorów i doświadczonych menedżerów-liderów.

 • Na braku możliwości wyminięcia w awansach. Nikt w twojej strukturze nie będzie awansowany wyżej niż ty. Ich awans oznacza również twój awans.

 • Na braku degradacji. Nigdy nie zostaniesz zdegradowany za brak aktywności. Jeżeli raz zdobędziesz jakąś pozycję w planie marketingu, pozostaniesz na niej bezwarunkowo i zawsze możesz powrócić do pracy z osiągniętej ostatnio pozycji.

 • Na premii wypłacane od cen detalicznych. Nawet jeżeli płacisz za produkty FLP cenę hurtową, Forever bierze za podstawę premii cenę detaliczną produktów.

 • Na premiach motywacyjnych. Forever oferuje wiele programów uznaniowych dla tych, którzy poważnie potraktują współpracę z Forever a najpopularniejszym jest program motywacyjny „samochodowy”. Jest to dodatkowa premia z przeznaczeniem na sfinansowanie zakupu dowolnie wybranego środka trwałego. Dystrybutorzy z reguły przeznaczają premię na zakup samochodu, mieszkania lub domu. Kolejny program to możliwość uzyskania kwalifikacji do bezpłatnego uczestnictwa w Super Rally FLP w USA, który trwa 3 dni. Po Zjeździe Forever funduje kilkudniową wycieczkę w bardzo atrakcyjne miejsca: fabryki Forever Living w Dallas, plantacje aloesowe w McAllen przy granicy z Meksykiem, Biura Głównego w Scottsdale w Arizonie oraz 3 dni w Las Vegas. Również co roku w kwietniu są organizowane Zjazdy Światowe, które odbywają się w różnych krajach świata. Są to niezwykle atrakcyjne wyjazdy dla najlepszych par liderów z każdego kraju. Niezwykle atrakcyjnym programem motywacyjnym jest podział zysków prezydenckich. Każdy ma szansę, bez znaczenie jak długo jest z firmą, zakwalifikować się do podziału zysków.

 • Na finansowej stabilności firmy. Wykres sprzedaży FLP demonstruje ciągły i niezachwiany wzrost finansowy, rosnące wyniki sprzedaży i stabilną historię rozwoju, ostatecznie przepowiadając kondycję finansową naszej firmy.

 • Na obecności firmy w ponad 160 krajach świata. Forever Living Products udowadnia swoją niezachwianą i wciąż rosnącą pozycję w ponad 161 krajach świata. Przez to że jest firmą międzynarodową, jest stabilna, ma ogromne doświadczenie w dziedzinie i daje Ci nieograniczone możliwości rozwoju na różnych rynkach

 • Na wielopoziomowej możliwości zarabiania pieniędzy. Forever oferuje różnorodność sposobów na zarabianie, łącznie z programami motywacyjnymi i podziałem zysków. Oferuje również korzyści wypływające z możliwości pracy według własnego planu: dorywczo lub na pełny wymiar godzin.

 • Na produktach do konsumpcji wysokiej jakości. Produkty, które są zużywalne, pomogą Ci zbudować bazę lojalnych klientów, którzy będą ciągle czekać na nowe dostawy. Baza aktywnych konsumentów jest kluczem do biznesu MLM odnoszącego sukces i może być zbudowana tylko na wysokiej jakości, nieporównywalnych i zużywalnych produktach.

 • Na rozległym systemie wsparcia. Forever oferuje obszerny system wspierania, od seminariów, treningów i materiałów szkoleniowych do regionalnych programów motywacyjnych i pomocnego personelu na regionalnym, krajowym i międzynarodowym poziomie. Pamiętaj, Twój sukces bezpośrednio wpływa na sukces całej grupy.

O Mnie

Jestem dystrybutorem produktów aloesowych firmy Forever Living Products FLP, która jest potentatem aloesowym...

© 2018 by Ilona Kobierska.

Grażyna Kobierska

Nr ID 480000176179

KONTAKT

Aloesowe Centrum Zdrowia i Urody

ul. Pocztowa 10

70-360 Szczecin

tel. 505 089 671

e-mail: info@penelope,edu,pl

 • Facebook - Black Circle