Na czym polega nasz biznes?

  • Nasza działalność jest oparta na relacjach międzyludzkich, stworzona dla osób z pozytywną energią, otwartą na nawiązywanie nowych znajomości.

  • To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie niezależność - jesteś swoim własnym szefem!

  • Może być uzupełnieniem, twojej aktualnej pracy, lub głównym źródłem dochodu.

  • Jest to biznes niskoinwestycyjny, który możesz zacząć w każdym momencie swojego życia, bez względu na wykształcenie, miejsce zamieszkania, wygląd czy płeć.​

Jest nazywany biznesem sieciowym, czyli dystrybucją wielopoziomową (network marketing). Dla wielu jest to jedna z najlepszych koncepcji ekonomicznych, jaką mógł wymyśli człowiek,  w której, systematyczna i wytrwała praca nagradzana jest niezwykle hojnie. To zajęcie dla każdego bez względu na wieku, wygląd czy wykształcenie. Nie wymaga koneksji czy zasobów finansowych. W krótkim czasie można zdobyć krąg nowych przyjaciół, kompetencje, uznanie i popularność, a przede wszystkim bardzo przyzwoite dochody. Praca z widokami na zacną emeryturę, szansa na dobre, spokojne życie. To świetne produkty, których jakość została potwierdzona przez tysiące osób. A co najważniejsze - nasz biznes jest dziedziczny, co za tym idzie, nie musisz się martwić o swoich bliskich, gdy Ciebie zabraknie. Niech Twoja praca, zamieni się w pasję!

O Mnie

Jestem dystrybutorem produktów aloesowych firmy Forever Living Products FLP, która jest potentatem aloesowym...

© 2018 by Ilona Kobierska.

Grażyna Kobierska

Nr ID 480000176179

KONTAKT

Aloesowe Centrum Zdrowia i Urody

ul. Pocztowa 10

70-360 Szczecin

tel. 505 089 671

e-mail: info@penelope,edu,pl

  • Facebook - Black Circle