- Aloe vera -

Gama stworzonych z najwyższej jakości składników suplementów i napojów Forever, w połączeniu ze zdrową, zbilansowaną dietą, prowadzi na drogę do doskonałego zdrowia i samopoczucia. Każdy produkt, którego głównym składnikiem jest czysty, stabilizowany miąższ aloe vera pozyskiwany bezpośrednio z wnętrza liścia, oferuje bogactwo substancji odżywczych wspierających optymalne zdrowie i witalność. Zrównoważony styl życia w połączeniu z jakością aloesowych produktów Forever mogą pomóc Ci uzyskać optymalne zdrowie i witalność dla zachowania doskonałego samopoczucia.

Aloes to ceniona roślina, która dała się poznać jako składnik mający kojąco-regenerujące działanie na skórę. Coraz częściej stosowany jest również w produkcji produktów płynnych, przeznaczonych do regularnego spożywania. Odkąd opracowano aloes do picia, po specyfik ten sięgają przede wszystkim osoby stosujące niewłaściwą dietę, niektórzy po leczeniu antybiotykowym, jak również Ci, którzy mają rozmaite problemy z przewodem pokarmowym. W końcu skoro aloes tak skuteczne i kojąco działa na skórę, to dlaczego nie miałby mieć podobnego wpływu na jelita czy żołądek. Aloes w postaci starannie przygotowanego płynu ma wpływ na właściwy proces trawienia. Obecnie można kupić nie tylko tradycyjny aloes do picia z miąższu liści aloesu, ale też z rozmaitymi dodatkami. W sklepie dostępny jest aloes o smaku brzoskwiniowym, a także z sokiem z żurawiny i jabłek, albo z ekstraktów owocowych z dodatkiem witaminy C. A to tylko niektóre produkty z oferowanych przez dany punkt sprzedaży. Oferta obejmuje produkty do picia wykonane na bazie aloesu najwyższej jakości, tak by ich działanie przejawiało się wyłącznie satysfakcjonującymi zmianami w organizmie.

Miąższ aloesowy Forever to 100% stabilizowany miąższ z wnętrza liścia. Nie jest nigdy rozcieńczany, nie jest filtrowany i nie jest konserwowany. 

Można go pić codziennie nie obawiając się żadnych skutków ubocznych. W składzie miąższu nie ma żadnego czynnika alergizującego ani przeczyszczającego. Zastanawiasz się pewnie jak aloes się stosuje. Możesz zacząć pić od łyżki dziennie i w ciągu kilku dni zwiększyć dawkę według własnego uznania. Niektórzy dolewają sobie różną ilość wody i wtedy aloes jest łagodniejszy w smaku. Pamiętaj aby zawsze po otwarciu butelki trzymać miąższ w lodówce i najlepiej spożyć go w ciągu miesiąca, ale właściwie miąższ powinien zniknąć w przeciągu tygodnia lub dwóch. Miąższ można łączyć ze świeżo wyciskanymi sokami owocowymi i jarzynowymi ale unikaj soków ze sklepu gdyż konserwanty, które one zawierają zabijają składniki bioczynne aloesu. Miąższ mogą pić również dzieci nawet  kilkumiesięczne. Aloes to przecież najlepsza jarzyna na świecie. Aby dowiedzieć  się więcej o aloesie polecam książkę dr Elżbiety Olejnik „Aloes na co dzień” jest to bestseller i podstawowa pozycja dla fanów aloesu.

Aloes Aloe Vera to...

 PONAD 200 SKŁADNIKÓW ODŻYWCZYCH

Minerały

 • wapń

 • mangan

 • chrom

 • magnez

 • fosfor

 • cynk

 • miedź

 • potas

 • sód

 • żelazo

Witaminy

 • beta karoten

 • kwas foliowy

 • cholina

 • witamina C

 • witamina B1, B2, B3,

 • witamina B12 - co jest ewenementem w świecie roślin. Dlatego właśnie aloes jest wspaniały dla wegetarian.  

... i wiele więcej!

W liściach rośliny można znaleźć również aż 18 z 22 aminokwasów które występują w ludzkim organizmie.

Wśród nich jest aż 7 z 8 aminokwasów tak zwanych egzogennych, które są niezbędne do produkcji białka, a których ludzki organizm nie potrafi sobie samodzielnie wyprodukować. 

Aloes ma również w swoim składzie nienasycone kwasy tłuszczowe, substancje: 

przeciwbólowe, przeciwzapalne,  przeciwbakteryjne zawiera różnorakie: enzymy, biostymulatory, ligniny. 

Ligniny są odpowiedzialne za głęboką penetrację aloesu przez skórę ludzką. Zawiera też saponiny - są to takie substancje, które działają: ściągająco lekko dezynfekują i oczyszczają. Jednym z ważniejszych składników to specjalne cukry:

monosacharydy, mukopolisacharydy.

Zdrowe jelita, zdrowy człowiek
Zdrowe jelita zdrowy człowiek
 
MIĄŻSZ ALOESOWY WPŁYWA KORZYSTNIE NA CAŁY
UKŁAD TRAWIENNY CZŁOWIEKA

JAMA USTNA

01

 

Płukanie jamy ustnej aloesem może nam pomóc w przypadku chorób 

gardła, krtani, problemów z dziąsłami.

W przypadku zakażeń, aft czy zmian grzybiczych.

ŻOŁĄDEK

 

Każda osoba z problemami żołądkowymi może skorzystać z łagodzących i regulujących właściwości aloesu.

02

JELITA

03

 

Oczyszcza ze złogów, reguluje pracę jelit, pomaga w utrzymaniu  prawidłowego pH w układzie pokarmowym, goi stany zapalne, wspomaga trawienie, wspomaga wchłanianie składników pokarmowych.

Naturalna Pielęgnacja 

 

Forever Living Products połączyło korzystne właściwości miąższu aloe vera ze składnikami najwyższej jakości, by zaoferować wam gamę niezrównanych codziennych produktów pielęgnacyjnych. Z naszymi produktami doświadczysz dobrodziejstw aloesu na własnej skórze – od stóp do głów. Emulsje i balsamy, szampony i mleczka – ciesz się pięknym wyglądem i świetnym samopoczuciem z naszą pełną gamą codziennych produktów pielęgnacyjnych!

O Mnie

Jestem dystrybutorem produktów aloesowych firmy Forever Living Products FLP, która jest potentatem aloesowym...

© 2018 by Ilona Kobierska.

Grażyna Kobierska

Nr ID 480000176179

KONTAKT

Aloesowe Centrum Zdrowia i Urody

ul. Pocztowa 10

70-360 Szczecin

tel. 505 089 671

e-mail: info@penelope,edu,pl

 • Facebook - Black Circle